Kiekis: 1 vnt.   Spalva Persiko/ rožinė
Žydėjimo laikas VII-IX
Sodinimo laikas III-V IX-X
Svogūnėlio dydis 16/18
Aukštis (cm) 30-40
Sodinimo vieta saulėta
Nežiemoja

Kalija – pagrindinė žiemos šiltnamių gėlė. Peržydėjus, pradėjus gelsti lapams, iš šiltnamio bei vazono kalija persodinama į dirvą ir paliekama per vasarą. Kaip ir visos gėlės, taip ir ši, reikalauja derlingo dirvožemio. Jei atėjo laikas persodinti suaugusią gėlę, šakniastiebius reikia sodinti negiliai, tik tiek, kad nesimatytų šaknies kaklelio. Kitu atvėju augalas gali tiesiog supūti. Kalijos mėgsta šviesą ir gausų laistymą. Trūkstant drėgmės, kalijų žiedai neišsivysto ir menkai žydi.

PRIEŽIŪRA
Geriausiai kalijos auga tuomet, kai gauna pakankamai saulės šviesos ir yra gausiai laistomos. Pavėsį taip pat pakenčia, tačiau negavusios saulės šviesos, gali ištįsti ir menkai žydėti. Todėl jeigu šią gėlę laikote saulėtoje vietoje, laistykite reguliariai, tačiau neperlaistykite. Tokiu atveju gali pradėti pūti šakniastiebiai. Kalijas dažniausiai auginame vazonuose.

ŽIEMOJIMAS
Rugpjūčio mėnesį kalijos iškasamos iš žemės, kerai dalijami ir sodinami šiltnamyje į vazonus arba dėžes. Taip vėsiai kalijos laikomos 3-4 savaites, o po to temperatūra keliama iki +15°.

 

Lot. Calla Peach Chiffon

Note! These flowers are for e-shop sale only - their packaging without picture is a polythene bag with a white sticker with product information.

3700002
105 Items
2021-01-11

Related products